X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2005 Yılında Anadalonun tam ortasında başlayan serüvenimiz de bugün birçok sektörüde ve bir çok alanda olmanın haklı grurunu yaşamaktayız. Kuruluşumuzda ve büyümemizde en çok önem verdiğimiz olaylardan bir tanesinde ticareti Adabı Muaşeret kurallarına göre öğrenmemizdir. Yazılım sektöründe girmeden önce adım adım tüm programları ögrenerek daha iyisini yapmak için başladık ve bundan sonraki süreçtedede aynı heyecan ile devam edeceğiz.

Biz müşterilerimize Dijital Dünya iletişimi hizmeti sunuyoruz. Markanızın doğumundan olgunlaşmasına her aşamasında onu büyütecek, farklılaştıracak, ona destek verecek pazar araştırmaları ve analizlerini yapar marka konumlandırmasını belirleriz.
          Yaratıcı çalışmalarla tanımlanmış bir tüketici grubuna onları harekete geçirme yönünde uyaracak mesajları verirken bu mesajları doğru yerde ve doğru zamanda iletmek için medya planlamasını hazırlar, müşterilerimizin çıkarlarını ön planda tutacak medya satın alımını gerçekleştiririz. Güçlü bir kanadımız ile de tüm bu çalışmalarımızı destekleriz.
Biz mükemmellik tutkumuzdan aldığımız güçle müşterilerimizle kolektif çalışır, tek yaratıcılıktan dem vurmaz; pazar, rekabet ve hedef kitle gerçeğine göre onlar için hareket ederiz.
          “Her şey sevmekler başlar” derler ya; işimizi seven uyumlu ekibimizle ve genişleyen portföyümüz ile sıradanlıktan sıkılan farklılıktan hoşlanan reklâm verenler için 2005 yılından beri hizmet veren bir iletişim tasarımı şirketiyiz.

 


Powered by WISECP
Hotline
0850 307 44 68
Top