X
X
USD

E-TİCARET SİTELERİ

AnasayfaYazılımlarE-TİCARET SİTELERİ

E-TİCARET SİTELERİ

E-ticaret V1 HIZLI KURULUM
E-ticaret V1

E-ticaret V1

1.499
E-ticaret Sitesi V2 HIZLI KURULUM
E-ticaret Sitesi V2

E-ticaret Sitesi V2

1.499
E-ticaret Sitesi V4 HIZLI KURULUM
E-ticaret Sitesi V4

E-ticaret Sitesi V4

1.499
Platinum E-Ticaret Sitesi V5 HIZLI KURULUM
Platinum E-Ticaret Sitesi V5

Platinum E-Ticaret Sitesi V5

2.499
Profesyonel E-Ticaret Sitesi V6 HIZLI KURULUM
Profesyonel E-Ticaret Sitesi V6

Profesyonel E-Ticaret Sitesi V6

2.999
Moda - Giyim - Ayakkabı HIZLI KURULUM
Moda - Giyim - Ayakkabı E Ticaret Sitesi

Moda - Giyim - Ayakkabı E Ticaret Sitesi

2.499
Online - Çiçek - Satış HIZLI KURULUM
Online Çiçek Satış Sitesi

Online Çiçek Satış Sitesi

2.499
Ürün Satış V2 HIZLI KURULUM
Ürün Satış V2 (GELİŞMİŞ E-TİCARET MODÜLLÜ Tüm Sektörlere Uygundur - Yeni Dil Sistemli)

Ürün Satış V2 (GELİŞMİŞ E-TİCARET MODÜLLÜ Tüm Sektörlere Uygundur - Yeni Dil Sistemli)

1.999

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus yazılım ödemesi yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Satın alma işlemleri sonrası kurulum kendi sunucularımıza tüm ayarlar yapılarak tarafınıza sisteme giriş yapabilmeniz için gerekli bilgiler gönderilmektedir. Daha sonrası teknik destek ekibimiz sizinde musait olduğunuz bir zamanda içerisinde site kullanımını detaylı olarak uzak bağlantı yöntemiyle detaylı bir şekilde tarafınıza anlatmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Hazır sitelerimiz domain lisanslı olduğu için sadece bir sitede kullanabilirsiniz.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş sonrası KURULUM YAPILAN SİTELERDE lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Hosting Ücretsiz mi ?

Evet. Sitemizdeki tüm yazılımlarımız için 1 Yıllık Standart Hosting paketimiz ücretsizdir. Sitenizde dosya kullanımı ve trafik yoğunluğuna göre ek paket alabilirsiniz. Satın alma işlemi sonrası Standart hosting paketi hesabınıza tanımlanacaktır.

Sonraki yıllar için Ödeme yapacak mıyız ?

Yazılım için tek terferlik ödeme sonrası tekrardan ödeme söz konusu değildir. Ancak ilk alım sonrası 1 Yıllık Standart hosting hesabınıza tanımlanmaktadır. Sonraki yıllar için sadece Hosting Ödemesi alınmaktadır.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Dilerseniz kurulum tarafımızca yapılarak teslim edilebilir. Alım işlemi sonrası Hosting ve FTP bilgilerini Destek Talebi oluşturarak göndermeniz halinde size yardımcı olabiliriz.

Alan Adı ( Domain ) İşlemleri Nasıl oluyor ?

Sitemizde dilediğiniz alan adını kontrol edebilir tarafınıza tescil edilebilir olan alan adlarını satın alabilirsiniz. Site alım işlemlerinde dilerseniz mevcutta var olan alan adınızı belirtebilir veya yeni bir alan adı alarak sitenizi oraya kurmamızı sağlayabilirsiniz. Mevcutta alan adınız var ise satın alma işlemi sonrası alan adınızı bizim hostinglerimize yönlendirmeniz gerekmektedir. Yönlendirme işlemleri için Destek Talebi oluşturabilirsiniz.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimiz tamamı yazılımkaynaklı sorunlarda sınırsız ve süresiz destek vermekteyiz. Ancak site sizin hosting paketinizde barındırılıyorsa kurulum sonrası destek vermemekteyiz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Onaylama işlemleri tamamlandıktan sonra 24 Saat içerisinde siteniz kurulmuş ve tüm testleri yapılmış olarak tarafınıza teslim edilecektir.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır. Ödeme ekranın da tüm detayları görebilirsiniz.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

E-TİCARET SİTELERİ


Powered by WISECP
Hotline
0850 307 44 68
Top